Ste: Oblika zaposlitve I Kategorije zaposlitev

Naroči

Monter m/ž Montaža stavbnega pohištva, Alojz Rečnik, s.p. Slovenska Bistrica Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis delovnih nalog: Pomožna monterska dela Pričakujemo: II., III., stopnjo izobrazbe Vozniški izpit B kategorije Nudimo: Zaposltiev za polni delovni čas, zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev. Vaš
Vodja linije m/ž Elan d.o.o. Begunje na Gorenjskem Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis delovnih nalog: zamenjava kalupov za sestavo smuči kontrola in zapisovanje parametrov stiskalnic kontrola in nastavitev mostičenja in zapiranjea smuči manjša vzdrževalna dela na stiskalnicah in kalupih popravilo materiala z
Vodja skupine m/ž Elan d.o.o. Begunje na Gorenjskem Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis delovnih nalog: raliziranje planov sprejete politike podjetja realiziranje plana proizvodnje razporejanje nalog in navodil za delo podrejenih ob upoštevanju tehnoloških navodil spremljanje proizvodnje novih plovil in uvedbe sprem
Pomožni delavec m/ž GPO d.o.o. Ljubljana Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
V podjetju GPO d.o.o. zaposlimo več pomožnih delavcev na gradbišču z osnovnim poznavanjem nizkih gradenj. Opis delovnih nalog: Pomoč pri izvajanju del na gradbišču, opažanje armiranobetonskih temeljev zahtevnih in manj zahtevnih ob
Zidar za delo na nizkih gradnjah m/ž GPO d.o.o. Ljubljana Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis delovnih nalog: Vezava armature po načrtu, branje načrtov, opažanje armiranobetonskih temeljev zahtevnih in manj zahtevnih objektov, zidanje z opeko,itd... Pričakujemo: Delovne izkušnje s področja nizkih gradenj
Prodajalce - svetovalec m/ VIVISOL ADRIA, oskrba z medicinskimi izdelki, opremo in storitvami za zdravstveno nego na domu d.o.o. Ljubljana Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis delovnih nalog: Delo v trgovini z medicinsko - tehničnimi pripomočki, kontaktiranje, svetovanje in obiskovanje pacientov, vodenje dokumentacije, administrativna podpora podjetju, obdelava podatkov. Pričakujemo: IV
KV zidar m/ž MLV RENT D.O.O. Avstrija - Griskirchen Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Nudimo delo v Avstriji - Griskirchen 2 zidarjema in 2 tesarjema ter žerjavistu. Nudimo 10 € neto na uro + stanovanje + BUAK +možnost avansa. Od kandidatev pričakujemo: znanje ometavanja, zidanja, betonaže osnovno znanje nemškega
Proizvodni delavec z izpitom za viličarja m/ž HTS SKUPINA, podjetniško poslovanje in storitve, d.o.o. Tujina Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Opis dela: • enostavna dela v proizvodnji • prevažanje materialov z viličarjem • veljaven izpit za viličarja Vaš profil: • znanje nemškega jezika • delovne izkušnje na primerljivem delovnem mestu Ponujamo vam: •
Zavarovalni zastopnik m/ž Troja Tim d.o.o. celotna Slovenija Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Bi radi popeljali svojo kariero na višjo raven? Iščemo kreativne, pozitivne ljudi,ki so pripravljeni delati v uspešnem podjetju z vrednotami in timskim duhom. Nudimo vam: Dinamično delo v kreativnem in perspektivnem Timu, priložno
Pomožni zavarovalni zastopnik m/ž Troja Tim d.o.o. celotna Slovenija Določen / nedoločen čas Sep, 26
Aktualno
Bi radi popeljali svojo kariero na višjo raven? Iščemo kreativne, pozitivne ljudi,ki so pripravljeni delati v uspešnem podjetju z vrednotami in timskim duhom in jim s pomočjo naših strokovnjakov po uvajalnem obdobju nudimo, da postanejo samo
Zaposlitev_logoZaposlitev vas dnevno obvešča o prostih delovnih mestih v Sloveniji in tujini. Na voljo so oglasi za delo za nedoločen in določen čas. Delo preko avtorskih, podjemnih pogodb, sodelovanj med podjetniki oz. podjetji in študentsko delo, honorarna dela, projektna dela. Ažurno obveščamo o aktualnih informacijah s trga dela, kot so različni razpisi za spodbujanje zaposlovanja za delodajalce in brezposelne. Karierni nasveti ter informacije, ki zanimajo iskalce.  Na Zaposlitev.info portalu lahko vaša prosta delovna mesta hitro in enostavno objavite, prve prijave pa lahko pričakujete takoj po objavi vašega delovnega mesta. Iskalci se lahko prijavite na izbrane kriterije primernih priložnostih na vaš e-naslov preko e-obveščanja.