Ste: Vse zaposlitve I Kategorije zaposlitev

Naroči

Delo v proizvodnji m/ž (10 delovnih mest) INTERLEV, posredovanje dela in zaposlitve, d.o.o. Domžale Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Opis delovnih nalog: Proizvodnja kabelske konfekcije Brizganje plastičnih mas Pričakujemo: II., III., IV., V: stopnjo izobrazbe Osnovno računalniško pismenost Ročne spretnosti, natančnost in hitrost. Izkušnje so zažel
Pek kruha in peciva m/ž PEKARNA REDNAK d.o.o. Mežica Mežica Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
V pekarni Rednak v svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca/-ko za peko kruha in peciva.
Kuhar-m,ž ;Natakar-m,ž OKREPČEVALNICA ŠTAUS Andreja Žižek s.p. Dokležovje Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Strežba pijač in jedi(jedi po naročilu,malice,kosila). Priprava jedi v kuhinji.
Komercialist na terenu m/ž Intereuropa d.d. Štajerska Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
V ekipo Sektorja za prodajo vabimo novega sodelavca/ko za delo na delovnem mestu KOMERCIALIST na terenu, za področje Štajerske. Vloga, oz. naloge: sistematično in aktivno pridobivanje novih kupcev ter povečanje »crosselinga« pri obstoje
Komercialist na terenu m/ž Intereuropa d.d. Ljubljana z okolico Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
V ekipo Sektorja za prodajo vabimo novega sodelavca/ko za delo na delovnem mestu KOMERCIALIST na terenu, za področje Ljubljane z okolico. Vloga, oz. naloge: sistematično in aktivno pridobivanje novih kupcev ter povečanje »crosselinga« pr
Natakar m/ž Hotel – Restavracija Tomi, Mate Matjaž s.p. Portorož Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Opis delovnih nalog: Delo v strežbi in za šankom
Kuharski pomočnik m/ž Hotel – Restavracija Tomi, Mate Matjaž s.p. Portorož Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Opis delovnih nalog: Delo v kuhinji, različna dela
Kuhar a la cart m/ž Hotel – Restavracija Tomi, Mate Matjaž s.p. Portorož Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Opis delovnih nalog: Samostojen kuhar a la cart
Polagalec laminatov m/ž CARBO LINE, proizvodnja in inženiring, d.o.o. Žirovnica Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
V podjetju CARBO LINE, d.o.o. v svoj kolektiv zaposlimo 3 nove sodelavce/-ke za zasedbo delovnega mesta: Polagalec laminatov m/ž. Vaše naloge bodo obsegale: Polaganje karbonskih vlaken v proizvodnji rezervnih delov za različne industrije
Monter steklenih fasad m/ž HTS SKUPINA, podjetniško poslovanje in storitve, d.o.o. Luksemburg Določen / nedoločen čas Feb, 23
Aktualno
Opis dela: - montaža aluminijastih konstrukcij in njihova zasteklitev, - montaža prezračevalnih fasad, njihova izolacija in njihove podkonstrukcije, - montaža jeklenih konstrukcij in različnih oblog, - delo po načrtu
zaposlitev-stähli intervjuprosta delovna mesta na vaš e-naslovobjavite delovno mesto
zaposlitev-info-logoZaposlitev vas dnevno obvešča o prostih delovnih mestih v Sloveniji in tujini. Na voljo so oglasi za delo za nedoločen in določen čas. Delo preko avtorskih, podjemnih pogodb, sodelovanj med podjetniki oz. podjetji in študentsko delo, honorarna dela, projektna dela. Ažurno obveščamo o aktualnih informacijah s trga dela, kot so različni razpisi za spodbujanje zaposlovanja za delodajalce in brezposelne. Karierni nasveti ter informacije, ki zanimajo iskalce.  Na Zaposlitev.info portalu lahko vaša prosta delovna mesta hitro in enostavno objavite, prve prijave pa lahko pričakujete takoj po objavi vašega delovnega mesta. Iskalci se lahko prijavite na izbrane kriterije primernih priložnostih na vaš e-naslov preko e-obveščanja.