Ste: Vse zaposlitve I Kategorije zaposlitev

Naroči

Vpenjalec Rentium d.o.o. Kamnik Določen / nedoločen čas Mar, 27
Aktualno
Za našega naročnika iščemo nove sodelavce za delovno mesto VPENJALEC m/ž. Delo poteka v urejeni in čisti proizvodnji večjega podjetja, ki deluje globalno in v zadnjih letih močno povečuje število zaposlenih. Veselimo se sodelovanja z vami
Skladiščnik m/ž Rentium d.o.o. Ljubljana, Kamnik Določen / nedoločen čas Mar, 27
Aktualno
Nudimo zaposlitev za daljše obdobje izkušenim komisionarjem m/ž z izpitom za viličarja. Delo poteka v Kamniku in Ljubljani.
Monter steklenih fasad m/ž HTS SKUPINA, podjetniško poslovanje in storitve, d.o.o. Luksemburg Določen / nedoločen čas Mar, 27
Aktualno
Opis dela: - montaža aluminijastih konstrukcij in njihova zasteklitev, - montaža prezračevalnih fasad, njihova izolacija in njihove podkonstrukcije, - montaža jeklenih konstrukcij in različnih oblog, - delo po načrtu
Industrijski cevar m/ž HTS SKUPINA, podjetniško poslovanje in storitve, d.o.o. Avstrija Določen / nedoločen čas Mar, 27
Aktualno
Opis dela: - priprava, obdelava cevi in cevnih priključkov, - varjenje, spajanje in montaža cevi in cevnih priključkov, - branje tehničnih skic in načrtov, - delo po planu. Vaš profil: - znanje nemškega jezika, - ustrezna iz
Gradbeni delavec m/ž HTS SKUPINA, podjetniško poslovanje in storitve, d.o.o. Tujina (Avstrija, Nemčija) Določen / nedoločen čas Mar, 27
Aktualno
Opis dela: splošna gradbena dela, zidanje, ometavanje, fasaderska dela Vaš profil: ustrezna izobrazba / I., II., III., IV., V.stopnjo izobrazbe gradbene smeri znanj nemškega jezika delovne izkušnje na primerljivem delovnem mes
Proizvodni delavec m/ž Albaugh tovarna kemičnih izdelkov d.o.o. Rače Določen / nedoločen čas Mar, 25
Aktualno
V našem podjetju zaposlimo 4 delavce/-ke za delo v proizvodnji. Opis delovnih nalog: Nadzira delo in upravlja pakirno linijo, opravlja dela tekočega vzdrževanja, pripravlja surovine, embalažo, etikete in navodila. Pričakujemo:
Prodajalec v trgovini z obutvijo in oblačili m/ž ALTARYA GROUP d.o.o. Ljubljana Določen / nedoločen čas Mar, 25
Aktualno
Priprava blaga za prodajo v trgovini Prodaja blaga in svetovanje strankam, blagajniško poslovanje, skrb za količino in vrednost zaloge blaga v trgovini, prevzem blaga, skrb za urejenost trgovine
ČISTILEC PROSTOROV II ŽELVA, d.o.o. Ljubljana Določen / nedoločen čas Mar, 25
Aktualno
ročno in strojno čiščenje talnih površin pospravljanje okolice objekta odstranjevanje žvečilnih gumijev, nalepk, starih oglasov z oglasne deske čiščenje zidnih oblog, vrat, stikal, ograj, gasilnih aparatov, pohištva in drugih
Iščemo osebo (ž/m) za delo v administraciji IT podjetja iSERVER d.o.o. Celje Določen / nedoločen čas Mar, 25
Aktualno
Si želiš novih izzivov in te včasih označijo za „geeka“ ker slediš trendom v ITju? Te kupi papirjev na mizi nikakor ne zmedejo (kvečjemu motivirajo!) in se znaš organizirati? Si pripravljen/a na službo, v katero boš z veseljem hodil/
Natakar m/ž GOSTINSTVO HALER, VERONIKA HOHNJEC, s.p. Podčetrtek Določen / nedoločen čas Mar, 25
Aktualno
Na Domačiji Haler iz Podčetrtka znani po svojem doma varjenem pivu, domači vinski kapljici in pestri kulinarični ponudbi v svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca/-ko na delovnem mestu Natakar m/ž. Naloge novega sodelavca: Strežba hra
zaposlitev oddaj cveopomnik o deluobjavite delovno mesto
zaposlitev-info-logoZaposlitev vas dnevno obvešča o prostih delovnih mestih v Sloveniji in tujini. Na voljo so oglasi za delo za nedoločen in določen čas. Delo preko avtorskih, podjemnih pogodb, sodelovanj med podjetniki oz. podjetji in študentsko delo, honorarna dela, projektna dela. Ažurno obveščamo o aktualnih informacijah s trga dela, kot so različni razpisi za spodbujanje zaposlovanja za delodajalce in brezposelne. Karierni nasveti ter informacije, ki zanimajo iskalce.  Na Zaposlitev.info portalu lahko vaša prosta delovna mesta hitro in enostavno objavite, prve prijave pa lahko pričakujete takoj po objavi vašega delovnega mesta. Iskalci se lahko prijavite na izbrane kriterije primernih priložnostih na vaš e-naslov preko e-obveščanja.