VTZ d.o.o.
Objavljeno
23/04/2024
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

tehnik varnostnih sistemov

Razmišljaš o spremembi? Želiš svoje znanje elektrotehnika stalno nadgrajevati, spoznavati najnovejše tehnološke rešitve? VTZ smo specializirano podjetje za rešitve  in vgradnjo elektronske opreme in sistemov tehničnega varovanja objektov. Tehnično varovanje objektov zagotavljamo v največjih podjetjih kot na primer Luka Koper ali Nuklearna elektrarna Krško, najzahtevnejše sisteme javljanja požara smo vgradili v podjetja z lesno predelavo, protokolarne in državne objekte. Naš največji naročnik je Slovenska vojska.

Podjetje je bilo ustanovljeno leta 1991, imamo bogato tradicijo in smo med najbolj prepoznanimi ponudniki sistemov tehničnega varovanja v Sloveniji. Projekte izvajamo tudi v tujini. Vgrajujemo najnovejše in tehnološko najnaprednejše sisteme.  Delo poteka timsko, poudarek dajemo izobraževanju in usposabljanju ter kakovosti izvedbe. Iščemo izkušene kandidate, ki so se že srečali s sistemi tehničnega varovanja.

Ponujamo ti raznovrstno delo, mentoriranje, stalno izobraževanje in usposabljanje, stimulativno plačilo in delovanje v kolektivu, ki poudarja delavnost, strokovnost, poštenost, odprta komunikacija, medsebojno spoštovanje, uspešnost!
Postani del VTZ ekipe!

Več o nas: VTZ d.o.o.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • montaža in zagon sistemov tehničnega varovanja (video nadzorni sistemi, sistemi zaznavanja in javljanja vloma in požara, sistemi kontrole vstopa in nadzora gibanja, tehnično varovanje okolice objektov)
  • servis sistemov
  • servis opreme
  • občasna druga elektroinstalacijska dela

PRIČAKUJEMO

  • najmanj V. stopnjo izobrazbe s področja elektrotehnike ali mehatronike
  • izkušnje na primerljivih delih
  • izkušnje na področju montaže, vezave in zagona naprav oz. sistemov tehničnega varovanja
  • poznavanje elektrotehnike in računalništva
  • znanje angleščine
  • sprejemanje odgovornosti, skrb za nemoten potek projektov
  • samoiniciativnost in angažiranost, zanesljivost, proaktivnost in urejenost
  • iskanje rešitev tehničnih sistemov na objektih
  • veselje do dela z ljudmi, sposobnost timskega dela
  • vozniški izpit B-kategorije
  • nekaznovanost
  • zaželene izkušnje 3 leta in
  • zaželena opravljena nacionalna poklicna klasifikacija – NPK varnostni tehnik.

PONUJAMO

  • delo v kreativnem in perspektivnem timu
  • možnost napredovanja in dodatnega nagrajevanja
  • izobraževanje s področja dela, doma in v tujini
  • izobraževanje in deljenje znanja z zaposlenimi v družbi
  • redno in stimulativno plačilo

Oblika zaposlitve ali sodelovanja: zaposlitev za nedoločen čas
Poskusno delo: 6 mesecev
Delovni čas: polni delovni čas dopoldan

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam prijavo pošljete
preko portala Zaposlitev.info

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

17/05/2024
Orodjar - CNC strugar - lokacija Trata   Trata (Škofja Loka)
16/05/2024
Trezorec - varnostnik   Ljubljana ali Murska Sobota
15/05/2024