ČADEŽ d.o.o.
Objavljeno
30/04/2024
Lokacija
Visoko
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Opis

cadez nalsovka

Zaposlimo kuharico za delo v menzi podjetja.

Zaposlimo organizirano in predano osebo, ki je optimistična, prijazna, s pozitivnimi vrednotami, veseljem do dela in željo po zaposlitvi za daljši čas. Lahko tudi upokojenko za delo 3-4krat na teden, 4-5 ur/dan.

 Opis delovnega mesta:

  • priprava obrokov za zaposlene ( kuhanje in pečenje živil)
  • skrb za čistočo delovnega prostora in za zalogo živil za lastne potrebe kuhanja

Pričakujemo:

  • izkušenost in veselje do dela za pripravo okusnih raznolikih obrokov (cca 30 obrokov dnevno),
  • kakovostno storitev,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, prizadevnost, natančnost, odgovornost, snažnost

Ponujamo:

  • enoizmensko delo od ponedeljka do petka (od 5:30) za polni (40 ur) ali skrajšani delovni čas (20 ur), brez delovnih vikendov
  • zaposlitev za nedoločen čas s takojšnjim pričetkom dela,
  • poleg rednega plačila možnost pridobitve dodatne stimulativne nagrade,

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) z opisom dosedanjih izkušenj sprejemamo na e-naslov: tonja@mesarstvo-cadez.si, ali tel. Klic na 041 353 399-Tonja