Oljarna Kocbek
Objavljeno
18/04/2024
Lokacija
Sv.Jurij ob Ščavnici
Regija dela/iskanja
Podravska, Pomurje

Opis

Zaposljujemo2 copy 1

  • Če ti delo ni tuje,
  • če se znaš obrniti na delovnem mestu,
  • če si organiziran, samostojen in iznajdljiv,
  • če ti delo v družbi ali samostojno delo ne predstavlja težav,
  • če imaš že tovrstne izkušnje potem si to, kar iščemo.

Oljarna Kocbek iz Svetega Jurija ob Ščavnici v svoj kolektiv zaposli novega sodelavca/-ko na delovnem mestu:

Delavec v proizvodnji v naši oljarni m/ž

Delovne naloge:

Delo v oljarni (praženje, mletje in stiskanje semen, (rastlinska semena))

  •  Čiščenje naprav, strojev
  • Splošno vzdrževanje
  • Delo s strankami
  • Naročanje strank
  • Polnjenje steklenic
  • Etiketiranje
  • Splošna dela v oljarni, skladiščih in okolici

Delovna oprema:

  • Mlin za semena
  • Mešalec
  • Peč za praženje
  • Hidravlična stiskalnica
  • Luščilnica
  • Stroj za zapiranje steklenic
  • Viličar, paletni viličar
  • In druga oprema

Pričakujemo:

  • Izobrazba – osnovnošolska ali srednješolska.
  • Znanje tujih jezikov – ni potrebno je pa zaželjeno.
  • Izpit B kategorije (prednost tudi izpiti drugih kategorij)

Nudimo:

  • Delo v urejeni proizvodnji,
  • takojšnje delo,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • zaposlitev v stabilnem in urejenem podjetju,
  • dolgoročno sodelovanje.
  • Delovno razmerje se sklepa s polnim delovnim časom 40 ur.
  • Delo se opravlja v poslovnih prostorih delodajalca s sedežem: Stara Gora 1, 9244 Sv.Jurij ob Ščavnici (drugih poslovnih enotah delodajalca ni po potrebi na terenu, glede na potrebe delovnega procesa).
  • Urnik dela: dopoldanski čas

Kako se prijaviti:

Prijave sprejemamo preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info ali preko telefonske številke na: Mihaela Kocbek 041 331 241 ali Gorazd Kocbek 041 695 483.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...