This job posting expired and applications are no longer accepted.
Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
16/02/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Če ste zanesljiva in odgovorna oseba, ki ima veselje do dela vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis.

Opis delovnega mesta:

  • Priprava in zlaganje trgovskega blaga na prodajne police,
  • Opremljanje artiklov z ustreznimi deklaracijami,
  • Označevanje blaga z maloprodajnimi cenami,
  • Spremljanje rokov trajanja artiklov,
  • pomoč kupcem pri nakupu.

Pričakujemo:

  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje,
  • zanesljivost, odgovornost,
  • ustrežljivost,
  • samostojnost pri delu ter fleksibilnost

Ponujamo:

  • takojšnji pričetekz delom v izkušenem kolektivu,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • urejen izmenski delovnik,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • delo omogoča samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc, za ambiciozne sodelavce nudimo možnost napredovanja tudi na vodilna mesta,
  • polega rednega plačila je možnost pridobitve dodatne nagrade,
  • izplačilo celotnega regresa,
  • socialno varnost je zagotovljena.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.