Pomoč v strežbi m/ž

od BAR ZAMORČEK, MARJETA STAJNKO JURITSCH s.p.
Lokacija Hoče - Maribor
Datum objave 30/11/2016
Kategorija Gostinstvo, turizem, potovanje
Vrsta dela Določen / nedoločen čas
Regija dela/iskanja Podravska

Opis

Opis delovnega mesta:

  • Pomoč v strežbi pijač

Nudimo:

  • Izobrazba ni pomembna
  • Izkušnje v strežbi
  • Zaželen vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz na delo

Pričakujemo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Dvoizmenski delavnik
  • Mesečno plačilo v višini 1200 € / bruto

Prijave sprejemao do vključno 22.12.2016 preko:

  • Elektronske pošte: ribak401@gmail.com
  • Telefonskega razgovora: 041 873 157 (Vinko)
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
zaposlitev_info-cv-825x150 zaposlitev-info-logoZaposlitev vas dnevno obvešča o prostih delovnih mestih v Sloveniji in tujini. Na voljo so oglasi za delo za nedoločen in določen čas. Delo preko avtorskih, podjemnih pogodb, sodelovanj med podjetniki oz. podjetji in študentsko delo, honorarna dela, projektna dela. Ažurno obveščamo o aktualnih informacijah s trga dela, kot so različni razpisi za spodbujanje zaposlovanja za delodajalce in brezposelne. Karierni nasveti ter informacije, ki zanimajo iskalce.  Na Zaposlitev.info portalu lahko vaša prosta delovna mesta hitro in enostavno objavite, prve prijave pa lahko pričakujete takoj po objavi vašega delovnega mesta. Iskalci se lahko prijavite na izbrane kriterije primernih priložnostih na vaš e-naslov preko e-obveščanja.