Finančnik / Analitik m/ž

od Hadriae Tau d.o.o. (Več o delodajalcu)
Lokacija Nova Gorica
Datum objave 08/11/2016
Kategorija Bančništvo, finance
Upravljanje, svetovanje, vodenje
Vrsta dela Določen / nedoločen čas
Regija dela/iskanja Goriška

Osnovna dejavnost podjetja Hadriae Tau d.o.o. so storitve svetovanja in asistence za organizacije, podjetja, strokovnjake in kvalificirane posameznike.

Zaradi povečanega obsega dela in širitve podjetja, se je pojavila nujna potreba po kvalificiranem kadru, zato podjetje vabi v svojo ekipo

Finančnika/Analitika m/ž.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Priprava poslovnih načrtov in študij izvedljivosti projektov;
  • Analiza finančnih podatkov in priprava predlogov/ukrepov za doseganje finančnih ciljev;
  • Priprava poslovnih poročil in podpora vodstvu podjetja pri poročanju ter odločanju;
  • Sodelovanje pri pripravi in razvoju poslovnih in finančnih planov ter napovedi;
  • Priprava proračunov in spremljanje denarnega toka;
  • Spremljanje relevantnih sprememb na zakonodajnem področju (vključno z davčno zakonodajo)
  • Spremljanje ponudbe informacijskih sistemov za finančno načrtovanje, izračunavanje in analizo;
  • Asistenca na sestankih s strankami;
  • Druga dela in naloge po navodilih nadrejenih.

Pričakovanja

  • Univerzitetno izobrazbo ekonomske, pravne ali druge ustrezne smeri  oz. Magisterij poslovnih ved;
  • Najmanj 5 let ustreznih delovnih izkušenj na področju financ, finančne analize in računovodstva;
  • Odlično poznavanje finančno-računovodske in davčne zakonodaje (IFRS in SRS);
  • Odlično poznavanje informacijskih ERP sistemov;
  • Odlično poznavanje MS Office, napreden nivo v MS Excelu;
  • Dovzetnost do uporabe novih informacijskih programov, orodij;
  • Odlične organizacijske in komunikacijske sposobnosti;
  • Odlično znanje angleškega, italijanskega in slovenskega jezika, zaželeno znanje tudi drugih evropskih jezikov;
  • Sposobnost samostojnega dela in dela v skupini;
  • Fleksibilnost in prilagodljivost glede delovnega časa in kraja dela;
  • Urejenost/čednost.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas;
  • Urejeno delovno okolje in pogoje dela;
  • Možnost dodatnih finančnih stimulacij;
  • Možnost napredovanja, osebne in poslovne rasti.

Kako se prijaviti

Vaše prijave pričakujemo do 2.12.2016 po e-pošti preko spodnjega obrazca portala Zaposlitev.info. Prijava mora NUJNO vsebovati življenjepis v Slovenskem in Italijanskem jeziku s priloženo barvno fotografijo kandidata.

zaposlitev_info-cv-825x150 zaposlitev-info-logoZaposlitev vas dnevno obvešča o prostih delovnih mestih v Sloveniji in tujini. Na voljo so oglasi za delo za nedoločen in določen čas. Delo preko avtorskih, podjemnih pogodb, sodelovanj med podjetniki oz. podjetji in študentsko delo, honorarna dela, projektna dela. Ažurno obveščamo o aktualnih informacijah s trga dela, kot so različni razpisi za spodbujanje zaposlovanja za delodajalce in brezposelne. Karierni nasveti ter informacije, ki zanimajo iskalce.  Na Zaposlitev.info portalu lahko vaša prosta delovna mesta hitro in enostavno objavite, prve prijave pa lahko pričakujete takoj po objavi vašega delovnega mesta. Iskalci se lahko prijavite na izbrane kriterije primernih priložnostih na vaš e-naslov preko e-obveščanja.