• ULICA HEROJA NANDETA 37, 2000 MARIBOR
  • 27/03/2021

Informacije o podjetju

Smo podjetje za izvedbo celovitih rešitev z področja priprave vod z 30-letno tradicijo.

Naš proizvodni program zajema izdelavo projektiranje, montažo in servisiranje sistemov za odstranjevanje železa, arzena iz vode, sistemov za mehčanje vode, demineralizacijo vode, nanofiltracijo, reverzno osmozo, sistemov za obdelavo odpadnih vod, ultrafiltracijo,...

Primeren kader za podjetje

K sodelovanju vabimo sodelavca za projektiranje na področju

programiranja PLC krmilnikov - Siemens, Toshiba.

Opis delovnega mesta:

- industrijsko programiranje tehnoloških postrojenj

- priprava projektno tehnične dokumentacije

- sodelovanje pri zagonu

- nadzor in optimiranje delovanja

Pričakovanja od novih sodelavcev

Nudimo:

- kreativno, dinamično delo

- prenos znanja

- možnost osebnega razvoja

- stimulativno nagrajevanje

Pričakujemo:

- najmanj 3 leta delovnih izkušenj

- višješolsko ali visokošolsko izobrazbo

Trenutne zaposlitve pri TEHNOBIRO D.O.O.

Ni bilo najdenih delovnih mest