• Savlje 101, Ljubljana
  • 29/05/2018

Informacije o podjetju

Gostilnica Kongo slovi po veliki izbiri izvrstnih jedi,kjer vsak gost najde nekaj zase.
Med tednom od 9h do 15h nudimo veliko izbiro odličnih malic in kosil.
Znani smo tudi po dobrotah z žara,kjer vam naši mojstri iz Leskovca pripravljajo specialitete Leskovačke kuhinje in ostalih dobrotah.
Odlično se boste počutili na našem vrtu,kjer boste v objemu zelenja uživali v odlično pripravljeni hrani in prijaznosti našega osebja.

Primeren kader za podjetje

Od kandidatov pričakujemo:
• ustrezno izobrazbo gostinske smeri ali priučena natakar/ica,
• delovne izkušnje na enakem / primerljivem delovnem mestu,
• urejenost, komunikativnost, prijaznost, ambicioznost
• dobro znanje slovenskega jezika,
• izkušnje z blagajno,
• skrb za red in čistočo,
• lastno prevozno sredstvo.

Pričakovanja od novih sodelavcev

Izkušena natakarica /natakar

Delovne naloge:
• sprejem naročil hrane in pijače,
• strežba hrane in pijače,
• priprava in ureditev jedilnih prostorov, vrta
• blagajniško poslovanje.

Nudimo vam:
• zaposlitev za daljše obdobje s poskusno dobo,
• delo v uspešnem podjetju,
• redna plačila,
• dvoizmensko delo,
Zaposlitev po dogovoru prek s.p.-ja, prek študenta, za določen / nedoločen čas.

Produkti in storitve podjetja

Odlična ponudba hrane in pijače, prijeten ambient.

Trenutne zaposlitve pri Marjeta Grmovšek s.p.

Ni bilo najdenih delovnih mest