Zdravstveni tehnik (Murau) (m/ž)

Trummer osebni servis d.o.o. Objavljeno: 13/11/2017
Lokacija
Murau
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Tujina

Želite opravljati delo, ki vas veseli in zanj prejeti nadpovprečno dobro plačilo?

Potem se obrnite na nas, mi vam lahko pomagamo do želenega delovnega mesta. Izkoristite svojo priložnost, Trummer osebni servis je vaš priznan in zanesljiv partner pri iskanju zaposlitve v tujini. To prednost zna ceniti že več kot 2000 (so)delavcev in 5000 poslovnih partnerjev po celotni Avstriji.

Opis delovnega mesta:

  • ugotavljanje potreb, izvajanje celovite zdravstvene nege, dokumentiranje postopkov zdravstvene nege,
  • delo v zdravstvenih ustanovah.

Kaj pričakujemo:

  • dokončano ustrezno izobrazbo,
  • pogovorno znanje nemškega jezika,
  • delovne izkušnje,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • motiviranost,
  • samoiniciativnost,
  • timsko orientiranost,
  • natančnost in odgovornost,
  • zaželen lasten prevoz,
  • obvezen pogoj je državljanstvo EU.

Kaj nudimo:

  • dolgoročno zaposlitev z možnostjo prevzema in direktno zaposlitvijo v zdravstvenih zavodih,
  • nadpovprečno dobro plačilo,
  • usklajen delovni čas,
  • urejeno zdravstveno zavarovanje ter prijava v delovno razmerje,
  • dodatke ter 13. in 14. plačo,
  • individualno svetovanje in podporo,
  • pomoč in svetovanje pri urejanju nostrifikacije, povračilo stroškov nostrifikacije po preteklih 3 mesecih zaposlitve,
  • po potrebi organiziramo prenočišče.

Mesečno plačilo po avstrijski kolektivni pogodbi minimalno 2.050 EUR bruto mesečno, plus dodatki.

Kako se prijaviti

Vabimo kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali pravo priložnost za svoj poklicni profil, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete preko e-pošte preko Prijavi se obrazca Zaposlitev.info.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-11-13T07:37:12+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?