HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 17/11/2020
Lokacija
OKOLICA GROSUPLJA
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Dolenjska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovna mesta SREDNJA MEDICINSKA SESTRA/ZDRAVSTVENI TEHNIK (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Izvajanje zdravstvene nege in varstva uporabnikov,
  • nudenje medicinske pomoči,
  • priprava in delitev predpisane terapije in urejanje pripomočkov,
  • izvajanje medicinsko – tehničnih posegov,
  • opazovanje stanja stanovalcev in poročanje,
  • vodenje dokumentacije in evidence o svojem delu in storitvah,
  • izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • srednjo strokovno, srednjo splošno, zdravstvo, drugo,
  • delovne izkušnje so zaželene, niso pa nujne,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • pričakujemo komunikativno osebo z veseljem do dela s starostniki,
  • znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo B1.

Nudimo

NUDIMO:

  • zanimivo in ustvarjalno delo ter dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • izmensko delo, po razporedu tudi vikendi,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev,
  • DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...