HRM REŠITVE d.o.o.
Objavljeno
24/08/2021
Lokacija
OKOLICA GROSUPLJA
Kategorija
Regija dela/iskanja
Dolenjska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovna mesta SREDNJA MEDICINSKA SESTRA/ZDRAVSTVENI TEHNIK (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Izvajanje zdravstvene nege in varstva uporabnikov,
  • nudenje medicinske pomoči,
  • priprava in delitev predpisane terapije in urejanje pripomočkov,
  • izvajanje medicinsko – tehničnih posegov,
  • opazovanje stanja stanovalcev in poročanje,
  • vodenje dokumentacije in evidence o svojem delu in storitvah,
  • izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda.

Pričakovanja

  • srednjo strokovno, srednjo splošno, zdravstvo, drugo,
  • delovne izkušnje so zaželene, niso pa nujne,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • pričakujemo komunikativno osebo z veseljem do dela s starostniki,
  • znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo B1.

Nudimo

  • zanimivo in ustvarjalno delo ter dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • izmensko delo, po razporedu tudi vikendi,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev,
  • DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha

Sorodna dela

Kuhar na Gorenjskem (m/ž)   Gorenjska novo
14/09/2021
Kuhar - Dolenjska m/ž   Dolenjska novo