Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
08/04/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Uspešna mednarodna trgovska veriga E. Leclerc vabi pod svoje okrilje zanesljivo in predano osebo s znanjem uporabe tehničnih orodij.

Opis delovnega mesta:

  • Dnevni pregledi in kontrole nad dogajanjem pred in v trgovskim centrom ter na območju garažne hiše,
  • skrb za vzdrževanje reda in po potrebi obveščanje ustreznih služb,
  • opravljanje vzdrževalnih del.

Pričakujemo:

  • zaželene izkušnje na primerljivih delovnih mestih (vzdrževanja, nadzora, hišniška opravila),
  • odgovorno ravnanje in odzivnost ob morebitnih nevarnejših situacijah,
  • opravljen vozniški izpit B kategorije,
  • zaključeno vsaj srednješolsko izobrazbo,
  • odlično zanje slovenskega jezika,
  • organizacijske in vodstvene sposobnosti,
  • odgovornost,
  • fleksibilnost.

Nudimo:

  • delo v stabilnem in izkušenem delovnem okolju,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h), 5 dni v tednu po 8h/dan.
  • redno plačilo, letni regres in socialno varnost,
  • samostojnost pri delu omogoča razvoj osebnih kompetenc ter
  • priložnost za napredovanje na vodilna mesta.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...