Vzdrževalec hotelskega objekta m/ž

Hotel Palace Portorož, d.o.o., Kempinski Palace Portorož Objavljeno: 15/03/2017
Lokacija
Portorož
Regija dela/iskanja
Obalna

Opis

Opis delovnega mesta:

  • Tehnično znanje

Nudimo:

  • Zaposlitev za določen čas 6 mesecev, z možnostjo podaljšanja.
  • Delo v dinamični, kreativni in prestižni mednarodni hotelski verigi.
  • Strokovno izpopolnjevanje in izobraževanje.
  • Možnost napredovanja in pridobivanja mednarodnih izkušenj.

Pričakujemo:

  • Prilagodljivost
  • Timsko delo
  • Komunikativnost
  • Dobro znanje angleškega in italijanskega jezika zaželeno.
  • Italijanski in /ali nemški jezik predstavlja prednost.
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • IV., V: stopnjo izobrazbe elektro ali strojne smeri

Vaše cenjene prijave z življenjepisom v slovenskem jeziku in priloženo fotografijo nam pošljite na elektronski naslov ps.portoroz@kempinski.com ali po pošti na Hotel Palace Portorož, Kempinski Palace Portorož, za Kadrovsko službo, Obala 45, 6320 Portorož do vključno 20.3.2017.

Sorodna dela

2017-09-20T11:49:06+00:00