Voznik za prevoz naftnih derivatov po Sloveniji m/ž

TIB LOGISTIKA d.o.o. Objavljeno: 19/10/2017
Lokacija
Postojna
Regija dela/iskanja
Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška

Opis

Opis delovnega mesta:

  • vozi tovorno vozilo
  • skrbi za pravilno natovarjanje in raztovarjanje tovora
  • skrbi za čimprejšnji prevzem, izpolnjevanje, usklajevanje, kontroliranje in
  • predajo prevozne dokumentacije
  • preverja pravilnost obremenitve in količino tovora
  • skrbi za varnost prevoza
  • skrbi za vzdrževanje vozila in opreme na vozilu v smislu varnosti in dobrega
  • gospodarja in za pravilno označevanje vozila ter redno izpolnjevanje
  • zahtevanih preglednih listn
  • skrbi za veljavnost dokumentacije vozila in prikolic ter pravočasno obvešča
  • vodjo voznega parka o preteku te dokumentacije ( tehnični pregled, testnost, adr, )
  • skrbi za veljavnost osebne dokumentacije ( adr, koda 95, delovna dovoljenja, osebni dokumenti, zdravstvena zavarovanja v tujini )
  • skrbi za sprotno uporabo tehničnih in elektronskih orodij za nemoteno opravljanje dela ( cvs, službeni telefon, tahograf)
  • redno obvešča prometno službo o odvijanju transportnega procesa, v primeru tehnične napake obvesti tudi vodjo voznega parka
    z vozilom, pripomočki in delovnimi sredstvi ravna v smislu »dobrega gospodarja«
  • skrbi za korekten odnos do strank
  • prometni službi predlaga optimalno organiziranost poslovanja na svojem področju
  • dela izvaja skladno s sprejetimi standardi, navodili za delo in splošnimi akti
    izvaja predpise iz varstva pri delu in požarnega varstva
  • vsa ostala dela po nalogu nadrejenega, ki so v neposredni povezavi s področjem dela

Pričakovanja

  • Izkušnje v vožnji cisterne
  • ADR
  • Vozniški izpit C,E kategorije.
  • Kodo 95
  • Poštene, zanesljive, natančne kandidate.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z željo po dolgotrajnem sodelovanju.
  • Prijetno delovno okolje in kolektiv.
  • Izobraževanja.

Kako se prijaviti

Prijave z življenjepisom pričakujemo na iris.dovganprimc@tib-logistics.com

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-10-19T07:41:07+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?