Voznik C, E, kategorije v mednarodnem prometu m/ž

Prevozništvo Franc Selič s.p. Objavljeno: 30/12/2013
Lokacija
Metlika in okolica

Opis

Opis dela in nalog:

Opravljanje tovornega vozila vlačilca C, E kategorije na področju zahodne Evrope v skladu z zakonodajo in čisto regulativo (čas vožnje, delovni čas in odmor). Priprava vozila in kontrola blaga pri nakladanju in razkladanju ter pravilna razporeditev in pričvrstitev tovora. Urejanje transportne dokumentacije o naloženem tovoru ter tekoče vzdrževanje in urejanje vozila.

Drugi pogoji:

Osnovna praktična znanja pri mednarodnih cestnih prevozih blaga, delovne navade, zmožnost terenskega dela, organizacijsko ročne spretnosti ter prilagodljivost in predvsem poštenost. Možnost zaposlitve za nedoločen čas. NPK: TPK- voznik tovornih vozil z vpisano kodo 95 v vozniško dovoljenje in digitalna kartica za tahograf.

Pričakujemo:

  • Srednjo strokovno izobrazbo, alternativno delavec brez poklica
  • Vozniški izpit:  B, C, E, C1E, BE in CE
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • Osnovno znanje nemškega in angleškega jezika

Nudimo:

  • Zaposlitev za obdobje 6 mesecev, s poskusno dobo 1 mesec
  • Gibljiv/nestalen urnik
  • Zaposlitev za poln delovni čas

Kandidati naj za prijavo izberejo e-sistem Zaposlitev.info ali pa naj pokličejo za razgovor na: 040 655 707 (g. Franc)

2017-08-15T23:30:18+00:00