HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 29/04/2021
Lokacija
OKOLICA LJUBLJANA
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov v širši okolici Ljubljane iščemo novo sodelavca/sodelavca za delovno mesto VODJA TIMA (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA (ključne naloge):

  • samostojno vodenje, koordiniranje dela v službi zdravstvene nege in oskrbe,
  • naročanje in vodenje zalog materiala ter vodenje evidenc,
  • planiranje in izdelava načrta načina nege, diete, rehabilitacije in aktivizacije oskrbovancev,
  • sodelovanje s kuhinjo v smislu priprave zdrave prehrane,
  • vodenje negovalne vizite in sodelovanje na viziti z zdravnikom,
  • pripravljanje in arhiviranje negovalne dokumentacije,
  • aktivno sodelovanje s strokovnimi sodelavci in svojci oskrbovancev,
  • sodelovanje pri pripravi projektov in vodenje projektov,
  • sodelovanje z zunanjimi inštitucijami s področja zdravstva in vzgoje.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • visokošolsko strokovno ali univerzitetno izobrazbo,
  • znanje s področja vodenja in organizacije dela zdravstvene nege in oskrbe,
  • poznavanje zakonodaje s področja dela,
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivih delih,
  • računalniška pismenost in odlično znanje slovenskega jezika.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje  za nedoločen čas,
  • delo od ponedeljka do petka, samo dopoldan,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev, skladno s pozicijo.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...