HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 31/05/2021
Lokacija
OKOLICA LJUBLJANE
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov v širši okolici Ljubljane iščemo novo sodelavko/sodelavca za delovno mesto VODJA SLUŽBE ZDRAVSTVENE NEGE (M/Ž).

 OPIS DELOVNEGA MESTA (ključne naloge):

  • samostojno vodenje, koordiniranje dela v službi zdravstvene nege,
  • vodenje večje skupine zaposlenih,
  • aktivno sodelovanje s strokovnimi sodelavci in strokovnimi timi,
  • spremljanje razvoja področja dela in uvajanje novosti,
  • priprava načrta dela za celotno področje.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • visokošolska strokovna izobrazba medicinske smeri - ZDRAVSTVENA SMER,
  • znanje s področja menedžmenta, vodenja in organiziranja dela,
  • poznavanje zakonodaje s področja dela,
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivih delih,
  • računalniška pismenost in odlično znanje slovenskega jezika.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje  za nedoločen čas,
  • delo od ponedeljka do petka, samo dopoldan,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev, skladno s pozicijo.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...