Nutrisslim d.o.o. Objavljeno: 29/04/2019
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Kdo smo?

Smo hitro rastoče slovensko podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo in distribucijo prehrambenih izdelkov in prehranskih dopolnil. Svojo lastno blagovno znamko Nature’s finest tržimo v mreži 35 držav širom Evrope. Smo mlad in dinamiče kolektiv, ki je izrazito usmerjeni k razvoju inovativnih proizvodov, širitvi distribucijske mreže in odpiranju novih prodajnih kanalov. Zaradi rasti podjetja v svoje vrste vabimo novega sodelavca na delovno mesto: Vodja razvoja in kakovosti živil.

VAŠE NALOGE BODO OBSEGALE:

- zagotavljanje varnosti živil v skladu z načeli HACCP

- vodenje in nadgradnja sistema HACCP

-vpeljevanje in nadzor sistemov za zagotavljanje varnih živil v proizvodnjo

-razvoj novih inovativnih izdelkov (iskanje novih dobaviteljev, priprava receptur, priprava deklaracij)

-varno in učinkovito vpeljevanje novih izdelkov v proizvodnjo

-sodelovanje z dobavitelji, kupci in regulatornimi oblastmi

Pričakovanja

KAJ PRIČAKUJEMO?

- uporaba prehranskih in zdravstvenih trditev v praksi

-poznavanje zakonodaje glede označevanja živil in prehranskih dopolnil

-poznavanje načel HACCP

- specifična znanja za ocene tveganja varnosti živil iz področja kemijskih in fizikalnih tveganj

-vsaj VI. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri (živilska tehnologija, prehrana, biologija ali sorodne naravoslovne vede)

-aktivno znanje angleškega jezika

-resnost in odgovornost

-usmerjenost k rezultatom in sposobnost delovanja v timu

-kreativnost

-vodstvene sposobnosti

- vsaj 2 leti izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih.

Nudimo

KAJ PONUJAMO?

-zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

-delo v mladem, ambicioznem in povezanem kolektivu

-stimulativno delavno okolje

-delo v hitro rastočem podjetju

-kreativno svobodo

Urnik dela:
8h-16h, fleksibilen urnik dela.

Kako se prijaviti

Prijave:
Zainteresirane kandidate vabimo, da oddate svojo prijavo z življenjepisom po elektonski poštni na email naslov prijava@nutrisslim.com.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...