AB VAL LES d.o.o.
Objavljeno
04/10/2021
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

valles salon ljubljana

Smo uspešno in stabilno rastoče podjetje, ki je začelo s svojo dejavnostjo v letu 2010 in smo se zaradi hitre rasti leta 2014 preoblikovali (v d.o.o.). Kljub relativni mladosti podjetja imamo dolgoletne izkušnje na področju svetovanja in prodaje parketa, stopnic, notranjih vrat, vinilnih talnih oblog, vezanih plošč, osb plošč in ostalega ploskovnega materiala. Naše stranke so podjetja, kot tudi fizične osebe in Slovenije, Italije, Hrvaške in Avstrije. Eno izmed naših vodil je imeti zadovoljne stranke, kar dosežemo s tem, da prisluhnemo svojim strankam in jim svetujemo do pravilne izbire kvalitetnih talnih oblog ter jim tudi nudimo primerne poprodajne storitve. Zaradi zelo dobrega poslovanja imamo že več let zapored odlične bonitetne ocene pri različnih izdajateljih bonitetnih poročil; od Zelenega ščita (najboljša oznaka pri Bizi.si) do AAA ocene (najboljša oznaka pri CompanyWall.si).

Imamo dva salona in sicer v Ljubljani in v Sežani.

Opis delovnega mesta:

  • vodenje poslovne enote v Ljubljani (Škofljica)
  • skrb za urejen salon, organizacija dela v salonu, naročanje strank, priprava ponudb,
  • pridobivanje del na projektih in sodelovanje z podizvajalci glede montaže,
  • svetovanje strankam pri nakupu parketa, notranjih vrat, zunanjih teras,
  • naročanje, prevzem in izdaja blaga, vodenje terminskega plana polaganja
  • priprava in spremljanje mesečnih poročil.

Pričakujemo:

  • IV., V., VI. stopnjo izobrazbe,
  • smer prodajalec, ekonomsko/komercialni tehnik, lesarski ali gradbeni tehnik, ekonomist, oz. izobrazbe podobne stroke,
  • samostojnost, doslednost, natančnost, poštenost, ažurnost, komunikativnost, gospodaren pristop,
  • zaželeno je znanje s področja lesarstva
  • vsaj 1 leto delovnih izkušenj,
  • dobro znanje s področja splošne uporabe računalnika, MS Office,
  • zaželeno je, da je bivališče kandidata od kraja opravljanja dela oddaljeno največ do 30 km.

Ponujamo dobre delovne pogoje in stimulativno nagrajevanje. Delovno razmerje bo z ustreznim kandidatom sklenjeno za določen čas 1 leta, s 6 mesečnim poskusnim delom in enoizmenskim delovnim časom.

Pisne prijavite pošljite na naslov AB VAL LES D.O.O., Partizanska 63, 6210 Sežana ali na
e-naslov: info@valles.si

Uveljavi
Spustite datoteke sem