Vodja proizvodnje m/ž

Artos Group d.o.o. Objavljeno: 03/03/2015
Lokacija
Angola
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Iščemo vestno, zanesljivo in samostojno osebo, ki je pripravljena na delo v tujini kot vodja proizvodnje v polnilnici vode v Angoli.

Vaše glavne delovne naloge in odgovornosti bodo:

  • vzdrževanje, načrtovanje, kvalifikacije in zagotavljanje nemotenega obratovanja opreme in sistemov v polnilnici vode,
  • reševanje in obvladovanje odstopov na opremi in sistemih,
  • zagovljanje ustreznih higienskih standardov v obratu polnilnice vode,
  • uvajanje tehnoloških izboljšav v proizvodni opremi in sistemih,
  • priprava in uvajanje tehnično-tehnološke dokumentacije,
  • povezovanje in koordiniranje aktivnosti notranjih in zunanjih sodelavcev,
  • sodelovanje pri investicijskih projektih in razvoju.

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj srednješolsko izobrazbo, tehnične smeri,
  • znanje angleškega jezika,
  • zaželjeno znanje portugalskega jezika,
  • ustrezne organizacijske sposobnosti,
  • dobre komunikacijske veščine in sposobnost timskega dela,
  • pripravljenost na učenje,
  • sposobnost prilagajanja delu v tujini.

 Nudimo:

  • stimulativno plačilo in delovno okolje,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • usposabljanje za delo.

Delo bo potekalo v polnilnici vode v Luandi – Bom Jesus, v Angoli.

Prijave s priloženim življenjepisom pošljite na elektronski naslov info@artos.si in sicer najkasneje do 10.03.2015.

Sorodna dela

2017-10-14T14:53:30+00:00