200x200 liv systems
LIV Systems d.o.o.
Objavljeno
19/01/2023
Lokacija
Postojna
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Obalna, Notranjsko-kraška

Opis

liv sistemi

Podjetje LIV SYSTEMS d.o.o. je eno izmed vodilnih proizvajalcev transportnih koles, proizvodni program pa vključuje še proizvodnjo samokolnic in tehničnih izdelkov iz kovine in plastike. Na leto izdelamo več kot 5 milijonov koles, ki so trpežna, vrhunske kakovosti in se vrtijo v zadovoljstvo milijonov zvestih uporabnikov po vsem svetu.
Zaradi širitve proizvodnega programa, krepimo ekipo strokovnjakov in vabimo v podjetje nove sodelavce, ki nam bodo pomagali dosegati še boljše rezultate.

Vodja proizvodnega oddelka (m/ž)

Delovne naloge in odgovornosti:

  • načrtovanje, organiziranje, vodenje dela in usklajevanje aktivnosti v proizvodnem oddelku
  • neposredno vodenje skupine delavcev
  • neposredna odgovornost za proizvodnjo po terminskem  planu
  • izvajanje drugih del in nalog po navodilu nadrejene osebe

 Pričakujemo:

  • V. stopnjo  izobrazbe, tehnične smeri
  • 2 leti delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih,
  • komunikacijske sposobnosti,
  • zaželen izpit za vožnjo viličarja,
  • analitičen pristop,
  • iznajdljivost,
  • komunikativnost,
  • osnovno znanje vitke proizvodnje.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in poskusnim delom v trajanju treh mesecev,
  • stimulativno plačilo,
  • delo v procesu polnim izzivov in velike možnosti za rast,
  • delo v podjetju z dolgoletno tradicijo,
  • strokovno mentorstvo,
  • možnost napredovanja in izobraževanje.

Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti ali po pošti.

Kontakt za kandidata:
Jernej Cengle, telefon 069 905 385, e-naslov: jernej.cengle@livsystems.si

Naslov: LIV SYSTEMS d.o.o., Industrijska cesta 2, 6230 Postojna