Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
24/01/2023
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Podravska

Zaposlimo organizirane in predane ljudi, ki imajo posluh za stranke. Izkušnje na podobnem delovnem mestu so zaželene.

Pričakujemo: komunikativnost, poznavanje delovnega področja, osebno urejenost, znanje slovenskega jezika.
Nudimo delo v izkušenem kolektivu s takojšnjim pričetkom dela. Ponujamo delo za polni delovni čas. Nudimo redno plačilo in socialno varnost ter osebni razvoj.

Opis delovnega mesta:

  • vodenje, organizacija in koordiniranje dela zaposlenih,
  • priprava in strežba živil za prodajo,
  • prodajanje živil na oddelku,
  • skrb za pripravo prodajnega prostora,
  • skrb za čistočo delovnega prostora,
  • sledenje vsem zahtevam kakovosti in higiene,
  • sprožanje pobud za uvedbo novih artiklov na oddelek,
  • vodenje predpisanih evidenc in dokumentacije na oddelku,
  • uvajanje novih delavcev v delo in skrb za njihov razvoj na oddelku.

Pričakujemo:

  • vsaj srednje splošna / poklicna izobrazba ali druga ustrezna stopnja izobrazbe živilske smeri,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj,
  • izkušenost pri vodenju zaposlenih,
  • poznavanje procesa priprave živil,
  • sposobnost timskega sodelovanja,
  • smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost, fleksibilnost,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih.

Ponujamo:

  • takojšnji pričetek z delom v izkušenem kolektivu,
  • tesno sodelovanje z vodstvom podjetja,
  • polni delovni čas, brez nedeljskega in prazničnega dela,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • delovno mesto v Mariboru,
  • samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc.

Kako se prijaviti

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da nam svoje prijave oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 20.2.2023.