Delovno mesto je bilo označeno kot že zasedeno. Delodajalec je že prijel dovolj primernih prijav. Novih prijav zato trenutno ne sprejema več.
HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 21/01/2021
Lokacija
OKOLICA GROSUPELJ
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Dolenjska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovna mesta  VARUH (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • razdeljevanje hrane in pomoč pri hranjenju ter skrb za hidracijo stanovalcev,
  • pomoč pri oblačenju, umivanju in spremljanju stanovalcev v domu ter izven doma,
  • spremljanje oseb z demenco in vzdrževanju oseb z demenco pri opravljanju vsakodnevnih aktivnosti,
  • animacija in zaposlitev oseb za ohranjanje psihofizičnih sposobnosti,
  • vodenje dokumentacije in sodelovanje pri individualnem načrtovanju,
  • izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • srednjo poklicno šola,
  • delovne izkušnje niso zaželene,
  • pričakujemo osebo z veseljem do dela s starostniki,
  • znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo A1.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • izmensko delo, po razporedu tudi vikendi,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev,
  • DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...