Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Ajdovščina
Kategorija
Regija dela/iskanja
Goriška

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

Upravljalec strojev v prehrambni proizvodnji (m/ž) - AJDOVŠČINA

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pripravljanje, posluževanje in nadziranje delovanja strojev,
  • priprava ustrezne surovine za nemoten tehnološki proces,
  • evidentiranje podatkov

PRIČAKUJEMO:

  • osnovne izkušnje na področju dela v proizvodnji.
  • osnovno računalniško znanje,
  • izpit za B kategorijo,
  • natančnost in zanesljivost pri delu ter timska naravnanost.

NUDIMO:

  • dinamično delovno okolje in stabilno zaposlitev pri naročniku,
  • možnost napredovanja in nagrajevanje glede na dosežene rezultate,
  • nadpovprečno plačilo,
  • več izmenski delavnik.

Prijavite se zdaj!

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  dejan@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon:  031 76 76 74

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha