Zdravstveni dom Ljubljana Objavljeno: 01/10/2020
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

V ZD Ljubljana iščemo TRŽNIKA ZA PODROČJE ZDRAVSTVENIH STORITEV - samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana ter medicine dela, prometa in športa.

V svoje vrste vabimo osebo, ki ima izkušnje pri trženju ter razvite pogajalske sposobnosti, svoj osebni potencial pa želi izkoristiti tudi v mednarodnem okolju.

VAŠE NALOGE:

  • skrb za obstoječe stranke ter iskanje novih strank na področju samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana, storitev medicine dela, prometa in športa ter iskanje pokroviteljev/sponzorjev za konference,
  • razvijanje in vzdrževanje odličnih odnosov s poslovnimi partnerji ter iskanje novih tržnih priložnosti,
  • priprava predlogov za oglaševanje,
  • priprava predlogov različnih zvrsti in vsebin poslovnega sodelovanja,
  • priprava predlogov za sodelovanje s partnerji najvišjega poslovnega ranga,
  • priprava ponudb na omenjenih področjih,
  • analiza trga zdravstvenih storitev.

Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem tematike zdravstva oz. samoplačništva.

Pričakovanja

  • usposobljeno osebo, z odličnimi pisnimi in komunikacijskimi sposobnostmi,
  • usmerjenost k rezultatom in doseganje zastavljenih ciljev,
  • dobre pogajalske, analitične in ustvarjalne sposobnosti za trženjske ideje,
  • znanje tujih jezikov (angleščina, nemščina, hrvaščina…),
  • dinamičnost, samoiniciativnost, proaktivnost, doslednost, zagnanost, iznajdljivost,
  • odgovornost in natančnost pri delu,
  • sposobnost timskega dela,
  • poslovno urejenost,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo

• takojšnji pričetek dela,
• delo po pogodbi, plačilo skladno z dogovorom vezano na doseganje zastavljenih ciljev.

Kako se prijaviti

Vaše cenjene informativne ponudbe pričakujemo najkasneje do 31. oktobra 2020 na naslov Zdravstveni dom Ljubljana, Kadrovska služba, Metelkova ulica 9, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadrovska.sluzba@zd-lj.si. Kandidati, ki bodo ustrezali pogojem, bodo po tem datumu povabljeni na razgovor, kjer bodo pridobili tudi vse dodatne informacije.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...