Tesar-mizar m/ž

ASF FUN d.o.o. Objavljeno: 29/09/2014
Lokacija
Švica
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Opis

O podjetju:

ASF f.u.n je družinsko podjetje, ki se ukvarja s posredništvom in storitvami. Smo predstavniki večjih zaposlitvenih agencij v Evropi. Za naše poslovne partnerje v Švici, iščemo večje število TESARJEV/MIZARJEV za redno delovno razmerje v večih krajih Švice, za obdobje 1,5 – 2 let.

Opis delovnega mesta:

Mizarska, tesarska in montažna dela bodo vključevala:

-izdelava in montaža notranje opreme (vrata, omare, kuhinje, okna itd.)
-izdelava in montaža gostinske/barske opreme
-izdelava in montaža sejemskih struktur, postavitev zakulis in dogodkov
-izdelava in montaža trgovinske opreme
-ostala tesarska in mizarska dela.

Pričakujemo:

- ustrezna izobrazba
- znanje in izkušnje kot TESAR/MIZAR
- izkušnje pri montažnih delih
- izkušnje pri izdelavi in montaži notranje opreme
- znanje nemškega jezika B1 – B2
- timsko in samostojno delo
- resnost in korektnost pri opravljanju dela
- pripravljenost nadurnega dela.

Nudimo:

- takojšen pričetek dela
- redno delovno razmerje z zaposlitvijo v tujini za dobo 1,5 do 2 let in več
- 45 urni delovnik/teden
- možnost nadurnega dela
- redni in stimulativni mesečni dohodek
- poskrbimo za nastanitev
- stalno svetovalno službo v Švici.

Plačilo:

- urna postavka je od 28 € na uro/bruto
- za 200 urni delovnik prejmete 5.600 € bruto
- možnost dela od 220 – 250ur
- vse nadure se plačujejo dodatnih 25% več
- delo ob praznikih in nedeljah pa 100% več.

Delo poteka v različnih krajih krajih po Švici, za obdobje 1,5 – 2 let.

Vsi zainteresirani lahko pošljete prošnjo v slovenskem in nemškem jeziku, skupaj z dokazili o izobrazbi ali izkušnjami na mail: zaposlitev@asf.si. Lahko nas kontaktirate na GSM: 040-886-882 (od 9h do 14h ) in sicer od 01.09.2014 dalje.

Sorodna dela

2017-10-08T05:00:38+00:00