Telefonski tržnik m/ž

Enerblue d.o.o. Objavljeno: 14/06/2014
Lokacija
LJubljana ali doma

Smo kolektiv mladih, vrhunsko usposobljenih strokovnjakov za neposredno trženje. Skupaj z naročniki gradimo kvalitetne povezave na področju marketinga in prepoznavnosti. Stremimo k zadovoljstvu tako naših poslovnih partnerjev in strank kot zaposlenih.

O DELOVNEM MESTU:

Vaše naloge bodo:

-Kontaktiranje in pridobivanje novih strank za naročnika

-Preverjanje podatkov obstoječih strank

-Korektna in učinkovita predstavitev izdelka

-Izobraževanje

-Odgovornost za izvedbo prodaje

Pričetek dela takoj, starost in izkušnje niso omejitev.

Pričakujemo:

-Odgovoren odnos do dela, sodelavcev in nadrejenih

-Ambicioznost in željo po napredku in novih izkušnjah

-Vztrajnost

-Komunikativnost

-Prodajno usmerjenost

-Timsko delo

-Marljivost

Nudimo:

-Možnost dobrega zaslužka

-Delo v sproščenem vzdušju in motiviranemu timu vrhunskih tržnikov

-Pridobivanje neprecenljivih izkušenj

-Fleksibilni delovni čas

NAČIN ZAPOSLITVE: študentsko delo, preko s.p., pogodbeno delo,

ZAHTEVANA IZOBRAZBA: od IV. stopnje naprej

MESEČNO PLAČILO: po dogovoru

Prijave s CV sprejemamo na naš e-mail recruiting.jatoos@gmail.com. Na prijavo boste dobili v kratkem odgovor s krajšo nalogo, ki je pogoj za povabilo na razgovor.

Pričetek dela: 1. Julij.2014, predpogoj za sprejem je uspešno opravljeno 2 dnevno izobraževanje v sproščenem okolju z drugimi kandidati

Sorodna dela

2017-09-14T11:56:57+00:00