Strugar – rezkalec m/ž

Korle d.o.o. Objavljeno: 02/11/2017
Lokacija
Postojna
Regija dela/iskanja
Notranjsko-kraška

Opis

Opis delovnega mesta:

  • pripravlja stroj za delo, brušenje, rezkanje in struženje obdelovanca
  • struži , rezka, brusi in reže obdelovanec
  • vari
  • izvaja površinsko ravnanje glav in blokov motorja
  • skrbi za orodja za obdelavo izdelkov
  • reže strojne dele (izdeluje in popravlja sornike, osi, vijake, utore)
  • izvaja samokontrolo izvedenega dela
  • vodi evidence o opravljenih storitvah
  • daje koristne predloge v zvezi z delom
  • pripomočki in delovnimi sredstvi ravna v smislu »dobrega gospodarja«
  • skrbi za čiščenje in tekoče vzdrževanje stroja in opreme
  • skrbi za osebno urejenost in urejenost delovnega prostora

Pričakovanja

  • Izkušnje na področju struženja in varjenja.
  • Tehnično smer izobrazbe (strojnik, strojni tehnik, avto serviser ali podobno).
  • Poznavanje dela z računalnikom.
  • Vozniški izpit B kategorije.
  • Ročne spretnosti ter veselje do dela v servisni delavnici.
  • Poštene, zanesljive, natančne kandidate.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z željo po dolgotrajnem sodelovanju.
  • Prijetno delovno okolje in kolektiv.
  • Izobraževanja.

Kako se prijaviti

Prijave z življenjepisom pričakujemo na iris@korle.eu

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-11-02T08:01:51+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?