Strokovni sodelavec – vode in zrak

Eurofins ERICo d.o.o. Objavljeno: 22/09/2017
Lokacija
Velenje
Regija dela/iskanja
Savinjska

Eurofins ERICo d.o.o. je družba z dolgoletno tradicijo, v želji po nenehnem napredku vabimo k sodelovanju sodelavca za področje odpadnih voda in zraka. Nudimo kreativno delo, možnost izobraževanja in napredovanja.

Za delo na področju odpadnih voda in zraka razpisujemo delovno mesto STROKOVNI SODELAVEC – VODE IN ZRAK.

Opis delovnega mesta:

Planiranje, koordiniranje in izvajanje projektnih aktivnosti, strokovno – tehnična pomoč pri izvajanju projektov, izvajanje meritev in analiz ter skrb za preskusno opremo, izdelava (pisanje) strokovnih mnenj in ekspertiz, meritve na terenu, delo na višini, priprava (pisanje) delnih, vmesnih, letnih in končnih poročil, redno strokovno izobraževanje, opravljanje drugih nalog po nalogu nadrejenega delavca.

Pričakovanja

  • Visokošolska strokovna izobrazba tehnične smeri ali s področja varstva okolja
  • Poznavanje računalniških orodij (urejevalniki besedil, delo s preglednicami),
  • Zaželene delovne izkušnje na takšnem ali podobnem delovnem mestu
  • Izkušnje z izvajanjem terenskih meritev s področja varstva okolja
  • Sposobnost vodenja, planiranja, reševanja problemov
  • Delavnost, natančnost in odgovornost
  • Poznavanje standarda SIST ISO IEC 17025
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega jezika

Drugo:

Od kandidatov pričakujemo: samostojnost, organiziranost, natančnost, iznajdljivost, komunikativnost, prilagodljivost, tehnična znanja.

Nudimo

  • Zaposlitev za polni delovni čas.
  • Kandidata bomo v času poizkusnega dela zaposlili za določen čas, po uspešno opravljenem poizkusnem delu pa za nedoločen čas.

Kako se prijaviti

Kandidate, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezna znanja za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam oddate svoje prijave preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 5.10.2017.

Sorodna dela

2017-10-18T00:21:33+00:00