Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Laško
Regija dela/iskanja
Savinjska

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

STROJNI VZDRŽEVALEC V LAŠKEM (m/ž)

Ste natančni in tehnično naravnani in bi vas zanimala nova zaposlitvena priložnost?
Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Laškega, zaradi povečanega obsega dela iščemo dodatne okrepitve.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pregleduje stanje strojev in naprav,
  • Sodeluje z izmenovodji in z delavci v proizvodnji
  • Skrbi za brezhibno delovanje strojev in naprav
  • Je odgovoren za pravilno in varno delovanje strojev in naprav (skrb za stroje in naprave)
  • Skrbi za dokumentacijo, izpolnjuje delovna poročila
  • opravljanje drugih del po navodilih delodajalca

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • Zaželena tehnična izobrazba
  • Ročne spretnosti
  • Tehnična naravnanost
  • Motiviranost in natančnost

KANDIDATU NUDIMO:

  • PLAČILO NA PODLAGI DELOVNIH IZKUŠENJ
  • stimulativno plačilo kot dodatek k nadpovprečni osnovi
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja,
  • DELO V ENI IZMENI

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha