200x200 logo hofer
HOFER trgovina d.o.o.
    Objavljeno
    17/11/2021
    Lokacija
    Avstrija
    Regija dela/iskanja
    Tujina

    Opis

    Zaposlitev za krajši delovni čas - 21 ur/teden.

    Delovne naloge:

    • Priprava izdelkov za dostavo v trgovine, z uporabo sodobne tehnologije in sistema za glasovno upravljanje,
    • prevažanje izdelkov znotraj logističnega centra s pomočjo električnih viličarjev,
    • aktivno delo v suhem delu logističnega centra, hladilnici in zamrzovalnici.

    Pričakujemo:

    • Dokončana poklicna izobrazba,
    • znanje nemškega jezika,
    • prednost imajo kandidati, ki že imajo delovne izkušnje s podobnih področij del,
    • zanesljiv in samostojen način dela,
    • prilagodljivost in pripravljenost na delo.

    Nudimo:

    • Raznoliko delo,
    • obsežno uvajanje,
    • brezplačni obroki v obliki dnevno svežega sadja in zelenjave, kave ter čaja,
    • zaposlitev pri varnem in zanesljivem delodajalcu.

    Plačilo za delo:

    Privlačna osnovna bruto plača za 21 ur tedensko znaša 1.114,00 € bruto/mesec (z morebitnim dodatkom 2,60 €/uro za delo v zamrzovalnici). Za polni delovni čas 38,5 ur tedensko znaša osnovna bruto plača 2.043,00 € bruto/mesec (brez dodatkov).

    Kraj opravljanja dela:

    9722 Weißenbach, Am Drautalkreis 1

    Rok prijave:

    30.11.2021

    Prijava preko spleta:

    Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis v slovenskem in nemškem jeziku, fotografijo in vsa pripadajoča potrdila. Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

    HOFER, moj delodajalec

    HOFER, kot eden najuspešnejših avstrijskih trgovskih podjetij, z več kot 530 trgovinami, ponuja pravo okolje vsem tistim, ki želijo nekje začeti in nekaj ustvariti. Zato dajemo našim sodelavkam in sodelavcem možnost, da prevzamejo odgovornost, h kateri lahko prispevajo vsi. Vzajemna spodbuda in solidarnost sta tisto, kar nas vodi korak dlje. To je za nas prava pot.

    Raznolikost, poštenost in enake možnosti za vse, so nam pri podjetju HOFER zelo pomembne. Zato pozdravljamo ljudi vseh spolov, starosti, spolne usmrjenosti, vere ali migracijskih ozadij.

    Uveljavi
    Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
    Captcha