HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 20/07/2021
Lokacija
NEMČIJA
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Tujina

Za našega naročnika, iščemo več novih sodelavcev za delovna mesta Slikopleskar (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pleskanje Zidov,
  • Pleskanje Stropov.

Pričakovanja

  • Samostojnost,
  • delovne izkušnje obvezne,
  • pričakujemo osebo z veseljem do dela,
  • znanje osnovnega nemškega ali angleškega jezik,
  • Vozniški izpit ”B” Kategorije priporočen.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • ekipno delo,
  • dobro plačilo in dodatki,
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas + poskusno delo.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Slikopleskar m/ž   Ljubljana
19/07/2021
13/07/2021