Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
16/02/2024
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

Mednarodna trgovska veriga E.Leclerc v Mariboru vabi izkušene kandidate na področju izdelave tort in ostale slaščičarske ponudbe, da se nam pridružijo v naši družbi.

Zaposlimo organizirane in predane ljudi, ki so optimistični, prijazni, s pozitivnimi vrednotami, veseljem do dela in željo po zaposlitvi za daljši rok.

Opis delovnega mesta:

  • opravljanje del in nalog zahtevanega poklica,
  • priprava različnih krem in dekoracij za torte,
  • izdelava in okraševanje tort,
  • priprava drobnega slaščičarskega peciva,
  • opravljanje drugih del in nalog po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • vsaj srednje splošna / poklicna izobrazba ali druga ustrezna stopnja izobrazbe iz živilske ali druge ustrezne smeri izobrazbe,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj,
  • veselje do priprave in peke slaščic,
  • samostojnost pri delu,
  • ročne spretnosti,
  • sposobnost dela v timu,
  • organizacijske in komunikacijske sposobnosti, osebna urejenost,
  • odgovornost in doslednost pri delu,
  • vozniški izpit “B” kategorije.

Ponujamo:

  • kreativno, zanimivo delo v timskem kolektivu,
  • delo v dinamičnem in sproščenem okolju, kjer boste lahko uresničili svoje poklicne ambicije in razvili svoje sposobnosti,
  • redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve pogodbe o zaposlitvi za nedoločena čas.

Če v opisu oglasa vidite priložnost, da ustvarite svojo lastno zgodbo o uspešni karierni poti, vas vljudno vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis in CV preko elektronske pošte na zaposlitev@maribor.leclerc do vključno 31. 10. 2023 oziroma do zasedbe delovnega mesta.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Sorodna dela

Slaščičar m/ž   Tržič novo
28/03/2024
Slaščičar m/ž   Oplotnica - teren
25/03/2024