Skupinovodja mentor – čiščenje

ŽELVA, d.o.o. Objavljeno: 14/01/2019
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Vaše naloge bodo obsegale:

  • delo z invalidnimi osebami, dajanje operativnih navodil sodelavcem in usposabljancem, izvajanje mentorstva sodelavcem, praktično uvajanje delavcev v delo
  • vodenje manjše skupine in izvajanje dela po pogodbah in delovnih nalogih; organizacija dela manjši skupini sodelavcev pri generalnem ali rednem čiščenju
  • izvedba zahtevnejšega dela po planu dela, delo s čistilnimi stroji, delo na višini (delo na višini do omejitve, določene v zdrav. spričevalu), sodelovanje pri večji generalkah
  • štarti novih objektov s sodelavci, sodelovanje pri pripravi načrta čiščenja
  • izvajanje dela po pogodbah in delovnih nalogih
  • izvedba generalnega, rednega čiščenja, nadomeščanje rednega dela
  • izpolnjevanje evidenc o opravljenem delu in poročanje vodji
  • izpolnjevanje evidenc prisotnosti delavcev na delu po navodilu vodje
  • kontrola nad izvedbo opravljenih storitev
  • naročanje in oskrbovanje delavcev s potrebnim materialom in delovnim orodjem
  • reševanje reklamacij in poročanje o tem nadrejenim
  • delo s strankami; komunikacija in usklajevanje z naročnikom na nivoju operative, v okviru plana dela
  • sodelovanje pri naročanju čistil, materiala, strojev in opreme
  • pripravljenost na inovacije, sodelovanje pri nadgradnji sistema kakovosti in ravnanja z okoljem
  • sodelovanje z vodjo in teh. vodjo oddelka pri organizaciji dela

Pričakovanja

Od kandidata pričakujemo:

  • osnovna znanja za delo z računalnikom
  • znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • sposobnost dela na višini
  • znanja uporabe čistilnih strojev in opreme, različnih tehnologij čiščenja
  • poznavanje materialov talnih oblog in ostalih materialov
  • organizacijska znanja
  • usposabljanje za delo z invalidnimi osebam

Nudimo

Pogodbo za določen čas, obdobje 3 mesecev zmožnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Kako se prijaviti

Kandidati naj pošljejo svoje vloge na kadri@zelva.si ali po navadni pošti:

PODJETJE ŽELVA d.o.o.

Ulica Alme Sodnik 6

1000 Ljubljana

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2019-01-14T16:02:28+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?