Skladiščnik m/ž

Vordis d.o.o. Objavljeno: 07/01/2019
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Pričakujemo:

- najmanj 3. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri
- najmanj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj
- zaželjen izpit za viličarja
- Vozniški izpit B kategorije

Opis delovnega mesta:

- Priprava in izdaja blaga po naročilnicah
- Reševanje reklamacij
- Prevzem in deklariranje pošiljk iz tujine
- Fakturiranje
- Opravljanje vseh prepisanih aktivnosti s popolno zakonsko in materialno odgovornostjo,
vključno z inventuro stanja v skladišču
- Druga dela in naloge po odredbi direktorja

Nudimo:

- redno plačilo
- delo v urejenih delovnih razmerah
- delovni čas od ponedeljka do petka od 8.00-16.00

V urejenem okolju ponujamo delovno razmerje za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev in možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na naslov: Vordis d.o.o., Cesta 24. junija 90, 1231 Ljubljana Črnuče ali na elektronskem naslovu: info@brodnik.si.
Telefonskih informacij ne dajemo.
V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi (tel. št. in elektronski naslov)

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Skladiščnik m/ž   Podlehnik
07/01/2019
30/12/2018
Skladiščnik m/ž   Ljubljana, Kamnik
27/12/2018
2019-01-07T15:04:56+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?