Skladiščnik m/ž

TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o. Objavljeno: 03/04/2017
Lokacija
Tolmin
Kategorija
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Razklad blaga,
  • vizualni in količinski pregledi blaga,
  • označevanje prevzetega blaga,
  • uskladiščenje blaga na ustrezno lokacijo,
  • tehtanje cistern,
  • prečrpavanje, dostava materiala v proizvodno skladišče,
  • prevzem ostankov materiala iz proizvodnje,
  • knjiženje količin materiala v skladišču,
  • redno spremljanje prevzemnih mest v proizvodnji,
  • prevzem izdelkov iz prevzemnih mest,
  • knjiženje izdelkov v skladišču,
  • priprava izdelkov na odpremo,
  • naklad na transportno sredstvo in druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Nujne kompetence: redoljubnost, odzivnost, vestnost, sposobnost dobre organizacije, komunikativnost in sposobnost dela v timu.
  • IV., V. stopnjo izobrazbe,
  • Vozniški izpit B kategorije
  • 1 leto delovnih izkušenj
  • Osnovno poznavanje del z bazami podatkov
  • Izpit za viličarja

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 3 mesecev, z možnostjo podaljšanja zaposlitve
  • Dvoizmenski delavnik

Kandidati naj do 30.4.2017 oddate prijave preko elektronske pošte na: m.leban@tkk.si.

Sorodna dela

Skladiščnik m/ž   Šentjernej
21/09/2017
Skladiščnik m/ž   Ljubljana, Kamnik
04/09/2017
2017-09-17T23:06:12+00:00