Skladiščnik m/ž

SPORT SUPPLEMENT DISTRIBUTION INTERNATIONAL SSDI trgovina d.o.o. Objavljeno: 27/03/2017
Lokacija
Sežana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Obalna

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • urejanje in vodenje prejema in odpošiljanja blaga ter vodenje ustreznih evidenc,
  • vodenje evidenc o zalogah, preverjanje izdaje blaga, ocenjevanje in pripravo naročil za dopolnitev zalog,
  • sprejemanje, hranjenje in izdajanje orodja, nadomestnih delov in druge opreme ter vodenje ustreznih evidenc,
  • tehtanje prejetega, izdanega, proizvedenega ali odposlanega blaga in vodenje ustreznih evidenc,
  • vodenje inventarja pohištva in druge opreme, prejete v hranjenje.

Pričakujemo:

  • IV., V. stopnjo izobrazbe,
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega in italijanskega jezika
  • Poznavanje dela z Word in Excell
  • Izpit za viličarja

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 3 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati naj do 30.3.2017 oddate prijave preko elektronske pošte na: liz@bodyweb.it.

Sorodna dela

Skladiščnik m/ž   Šentjernej
21/09/2017
Skladiščnik m/ž   Ljubljana, Kamnik
04/09/2017
2017-09-23T14:28:16+00:00