Skladiščnik m/ž

AUTONET IMPORT, trgovina z avtodeli d.o.o. Objavljeno: 26/07/2016
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Gorenjska, Notranjsko-kraška

V podjetju AUTONET IMPORT, trgovina z avtodeli d.o.o. zaposlimo nove sodelavce/-ke za zasedbo delovnega mesta: Skladiščnik m/ž.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Skrbi za prejem, skladiščenje in izdajo blaga,
  • izvaja skladiščno manipulacijo in inventuro,
  • izvajanje internega transporta,
  • skrbi za pogoje skladiščnega poslovanja,
  • zagotavlja standarde skladiščnega poslovanja.

Pričakujemo:

  • končana srednja šola za kovinarje in 2 leti delovnih izkušenj,
  • poznavanje skladiščnega poslovanja,
  • zadovoljivo znanje angleškega jezika,
  • zaželeno izpit za viličarja (ni pogoj),
  • potrdilo o nekaznovanosti,
  • osnovno poznavanje MS Office in Windows.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • delovno razmerje za nedoločen čas, s poskusno dobo 3 mesecev,
  • dopoldanski delavnik, kdaj tudi izmenski.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam  svoj življenjepis skupaj z telefonsko številko oddajo do najkasneje 03.08.2016, preko elektronske pošte na: doris.munda@autonet-group.com.

Sorodna dela

Skladiščnik m/ž   Šentjernej novo
21/09/2017
Skladiščnik m/ž   Ljubljana, Kamnik
04/09/2017
2017-09-19T09:50:41+00:00