Bomerx d.o.o.
Objavljeno
16/01/2023
Lokacija
Grosuplje
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Podjetje Bomerx d.o.o. je priznano mednarodno podjetje in je del skupine, ki ima v lasti avstrijsko podjetje Beauty Solutions GmbH in hrvaško podjetje RR Solutions d.o.o. Podjetja so specializirana za prodajo vrhunskih kozmetičnih izdelkov kozmetičnim salonom, wellness-om, hotelskim verigam, lekarnam in parfumerijam kot npr. Mueller.

Trenutno iščemo sodelavca za delo v skladišču.

Opis delovnega mesta

Odgovorni boste za:

- pripravo, pakiranje in izdajo blaga,

- prevzemanje pošiljk,

- deklariranje,

- občasno razvoz in dostava blaga na področju Slovenije,

- skladiščenje in pakiranje ter pripravo blaga za razvoz,

- skrb za čistočo in urejenost skladišča,

- druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo in nudimo

Od kandidatov pričakujemo:

- IV. ali V. stopnjo izobrazbe,

- vozniški izpit B kategorije,

- osnovno znanje angleškega jezika,

- računalniško znanje (predvsem MS Office programov),

- prednost predstavlja osnovno poznavanje skladiščnega poslovanja.