KAČAR-MONT d.o.o.
Objavljeno
18/01/2023
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

Samostojni sodelavec (m/ž)
za računovodska in knjigovodska dela

Iščemo izkušenega sodelavca za samostojno opravljanje knjigovodsko-računovodskih del.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Samostojno opravljanje knjigovodsko-računovodskih del,
  • obračun DDV,
  • knjiženje prejetih in izdanih računov (vodenje saldakontov),
  • knjiženje osnovnih sredstev,
  • knjiženje materiala,
  • knjiženje bančnih izpiskov,
  • plačilni promet,
  • samostojna priprava in oddaja davčnih obračunov in ostalih letnih poročil.

Pričakujemo:

  • Poznavanje SRS in ostale davčne zakonodaje,
  • VI/1, VI/2, VII stopnja izobrazbe,
  • 3 - 5 let delovnih izkušenj,
  • sposobnost timskega dela,
  • natančnost, samostojnost, odgovornost, komunikativnost,
  • zaželeno znanje nemškega in/ali italijanskega jezika, ni pa pogoj.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • redno, stimulativno plačilo,
  • delo v prijetnem kolektivu v podjetju s 30-letno tradicijo,
  • delo v dopoldanskem času,
  • uvajanje v delo s strani sodelavke, ki odhaja v pokoj.

Vaša prijave pričakujemo na e-naslov kadrovska@kacar-mont.si.
Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki 02 / 42 92 455