Optimus plus d.o.o. Objavljeno: 21/05/2019
Lokacija
Miklavž na Dravkem polju
Regija dela/iskanja
Podravska

Podjetje Optimus plus d.o.o. je podjetje katerega osrednja dejavnost je posredovanje zelenega programa. Naše storitve obsegajo celovito logistično svetovanje na področju distribucijske logistike. Vizija podjetja temelji na večletnih izkušnjah pri distribuciji zelenih rastlin predvsem na Slovenskem in Hrvaškem trgu ter poznavanju tržnih razmer, tako na lokalni kot tudi globalni ravni. Partnerstvo, trajnost in zanesljivost, to so načela, ki so naše vsakodnevno vodilo na katerih gradimo našo dejavnost.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • vnos in obdelava podatkov: sestavljanje ponudb v preglednicah, pisanje računov in dobavnic, pisanje potnih nalogov, obdelava podatkov v računovodskem programu e-računi,
  • prevzem in obdelava prejete dokumentacije
  • skrb za podatkovne baze
  • komunukacija s tujimi poslovnimi partnerji v nemškem in angleškem jeziku
  • komunikacija s slovenskimi poslovnimi partnerji
  • organiziranje in razvijanje finančnega in administrativnega vodenja zaposlenih in nadzorovanje vsakodnevnega delovanja podjetja
  • arhiviranje poslovnih in kadrovskih dokumentov

Pričakovanja

·         pričakujemo sposobnega delavca z izkušnjami

·         odlično znanje angleškega jezika in nemškega jezika

·         odlično poznavanje Excela in dobro poznavanje drugih orodij MS Office

·         odlične komunikacijske sposobnosti

·         natančnost in organiziranost

·         samoiniciativnost

·         odgovornost in zanesljivost

·         pozitiven odnos do dela

·         urejenost

Nudimo

·         smo resno podjetje in cenimo delo naših zaposlenih

·         podjetje je hitro rastoče in zato so procesi dela dinamični

·         smo motiviran team in iščemo resno, zanesljivo ter sposobno osebo

·         prijetno delovno okolje

·         možnost sodelovanja za nedoločen čas

·         delovni čas od pon. do pet.

·         odlično plačilo

Kako se prijaviti

prijave na e-mail: optimus-plus@siol.com

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...