Samostojni razvojni inženir m/ž

GEM MOTORS, razvoj in izdelava inovativnih elektromotorjev, d.o.o. Objavljeno: 24/01/2014
Lokacija
Kamnik

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Sodelovanje pri razvoju elektromotorja
  • Numerično modeliranje elektromotorja s programskim paketom Flux
  • Sodelovanje pri zasnovi in optimizaciji konstrukcije elektromotorja
  • Iskanje optimalnih in inovativnih rešitev, tako teoretično kot praktično

Pričakujemo:

  • VI/2., VII.,  stopnjo izobrazbe smer: Elektrotehnika in energetika
  • 1 leto delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje angleškega jezika
  • Osnovno znanje z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Izkušnje s preračunom in modeliranjem elektromotorjev

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen delovni čas, s poskusno dobo 3 mesece

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi pošljejo preko e-sistema Zaposlitev.info, do najkasneje 23.2.2014.

Sorodna dela

2017-10-09T16:58:16+00:00