Samostojni računovodja m/ž

Firmica d.o.o. Objavljeno: 23/04/2015
Lokacija
Ljubljana

Zaradi povečanega obsega dela, vabimo v svoje vrste novega sodelavca, ki želi delati v mladem,  dinamičnem in ambicioznem timu.

Opis delovnega mesta:

Izbrani kandidat bo odgovoren za:

  • načrtovanje, izvajanje in vodenje dela v računovodstvu,
  • zakonito, pravilno in pravočasno izvajanje del in nalog finančno-računovodske službe,
  • samostojno vodenje strank,
  • vodenje manjše skupine sodelavcev,
  • vodenje dokumentacije,
  • ostala delo po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Izobrazba: ekonomski tehnik z najmanj 10 let delovnih izkušenj ALI zaključena VII. stopnja izobrazbe oz. 2. bolonjska stopnja študija ekonomije – smer računovodstvo z najmanj 5 leti delovnih izkušenj.
  • Dobro poznavanje finančnih, računovodskih in davčnih predpisov.
  • Izkušnje z delom na vodstvenem položaju.
  • Aktivno znanje angleškega, srbskega in hrvaškega jezika.
  • Znanje ruskega in/ali italijanskega jezika je prednost, ni pa pogoj.
  • Obvezno poznavanje programskega paketa MS Office.
  • Poznavanje programov Vasco in Minimax.
  • Izkušnje dela s tujimi podjetji so prednost.
  • Dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti.
  • Natančnost in zanesljivost.
  • Afiniteta do trženja računovodskih storitev.
  • Želja in sposobnost za doseganje visoko zastavljenih ciljev.

Nudimo:

  • Samostojno delo.
  • Stimulativno plačilo.
  • Dinamično delo v mednarodnem okolju.
  • Spodbudno delovno okolje z možnostjo osebnega in profesionalnega razvoja.
  • Zaposlitve za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.
  • Delovno mesto je v Ljubljani.

Vlog, ki ne izpolnjujejo zgoraj omenjenih zahtev za delovno mesto, ne bomo obravnavali! Svoj življenjepis v ECV obliki s kratko predstavitvijo pošljite do 15.5.2015 na elektronski naslov kadri@firmica.si. Vse prijave bomo obravnavali zaupno.

2017-06-27T05:57:32+00:00