Samostojni oblikovalec kataloga in spletne trgovine m/ž

ROBIN INVESTICIJSKO FINANČNA DRUŽBA D.O.O. Objavljeno: 15/04/2014
Lokacija
Maribor
Kategorija

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Oblikovanje tiskovin (katalog, obvestila, ...)
  • Kontakt z dobavitelji (EU in Srbija)
  • Oblikovanje in vzdrževanje spletne trgovine

Pričakujemo:

  • V., VI., VII stopnjo izobrazbe
  • 5 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje nemškega in angleškega jezika
  • Dobro znanje srbskega jezika
  • Računalniška znanja: urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 6 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi pošljejo do najkasneje 29.4.2014 na: sspitalar@gmail.com

Sorodna dela

2017-08-13T17:02:58+00:00