Avene d.o.o. Objavljeno: 26/04/2021
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Vaše naloge bodo:

  • opravljanje administrativnih del (prevzem pošte, pregled maila, klasificiranje dokumentov)
  • vodenje evidenc in urejanje arhiva; skeniranje prejetih dokumentov, računov, pogodb
  • izpolnjevanje obrazcev, sestavljanje dopisov, prepisovanje dopisov, ipd.
  • preverjanje plačil ter prejetih računov in blagajne (kartična plačila, pologi,..)
  • strokovno svetovanje pri prodaji kupcem po telefonu in e-pošti
  • natančno in dosledno izvajanje povpraševanj kupcev, skrb za urejenost korespondence s kupci,
  • pregled spletnih naročil ter skrb za logistiko izdelkov v skladu z željami strank in logistiko izdelkov internetnih naročil
  • pakiranje naročil in pošiljanje kupcem; urejanje manjšega skladišča; vodenje inventure
  • pridobivanje novih kupcev in distributerjev preko različnih kanalov ter vzdrževanje komunikacije z obstoječimi kupci in distributerji

Pričakovanja

Od kandidatov pričakujemo:

  • Izkušnje v prodaji in pri delu s strankami
  • Odlično znanje slovenskega in angleškega (pisno in govorno za komunikacijo s strankami in poslovnimi partnerji)
  • Znanje drugih tujih jezikov predstavlja veliko prednost
  • Zaželena izobrazba ali primerne izkušnje: administrativni tehnik, ekonomski tehnik, upravni tehnik ali srednja strokovna ali splošna izobrazba
  • Obnavljanje obstoječih in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega področja
  • Znanje MS Office
  • Zaželeno znanje uporabe socialnih omrežji za namene oglaševanje produktov in podjetja
  • Strokovno, kakovostno in pravočasno izvedene naloge
  • Natančnost, zanesljivost, samoiniciativnost in organiziranost
  • Znanje poslovne komunikacije
  • Vozniški izpit B kategorije

Nudimo

Kandidatu nudimo:

  • Enoizmensko delo od 8:00 – 16:00 od ponedeljka do petka
  • Zaradi povečanega obsega dela bomo z izbranim kandidatom sklenili pogodbo o zaposlitvi s polnim delovnim časom, za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja delovnega razmerja ob obojestranskem izpolnjevanju pričakovanj

Kako se prijaviti

Lokacija dela:

Avene d.o.o., Tržaška 134, 100 Ljubljana

Ponudbe z življenjepisom pošljite v roku 10 dni po objavi razpisa po elektronski pošti: zaposlitev@avene.si ali na naslov: Avene d.o.o., Tržaška 134, 1000 Ljubljana.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...