Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Domžale
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

Referent prodaje (Customer Service) m/ž - Domžale

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  •  komuniciranje in korespondenca z domačimi in tujimi kupci (večinoma obstoječimi),
  • obdelava naročil (vnos v sistem), potrjevanje, odpoklici,
  • prevzem in potrjevanje reklamacij,
  • opravljanje drugih del in nalog v skladu s svojo usposobljenostjo v okviru delovnega področja po nalogu nadrejenega vodje.

PRIČAKUJEMO:

  • aktivno znanje angleškega (B2), španskega jezika (C2 ali native) in italijanskega jezika (B2/C1);
  • dokončano srednjo ekonomsko šolo ali šolo druge družboslovne smeri,
  • poznavanje dela z računalnikom (urejanje besedila, delo s preglednicami in bazami podatkov),
  • pripravljenost za dodatno usposabljanje in izobraževanje (tudi v tujini).

NUDIMO:

  • redna in primerna mesečna plača z dodatnimi izplačili (regres, božičnica, letna premija).
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • dinamično in samostojno delo,
  • temeljito uvajanje in usposabljanje v delo,
  • delo v stabilnem in urejenem mednarodnem podjetju.

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha

Sorodna dela

Prodajalec m/ž   Domža