Razvojni inženir m/ž

Emitter Proizvodnja, Trgovina, Storitve Roman Majer S.P. Objavljeno: 17/11/2014
Lokacija
Maribor

Podjetje Emitter-Roman Majer s. p. je podjetje s 25-letno tradicijo, ki se od ustanovitve ukvarja s proizvodnjo elektronskih merilnih inštrumentov in vgrajenih (embedded) sistemov za rešitev v industriji. Naše podjetje je izvozno usmerjeno; izvozimo kar 90 % proizvodnje. Zavzemamo se, da smo zanesljiv in pomemben partner našim strankam.

Zaradi širitve obsega dela objavljamo prosto delovno mesto razvojni inženir.

Kaj od vas pričakujemo?

Strokovnost:

- obvezno dobro poznavanje elektronskih komponent, vezij in ARM mikrokrmilnikov,

- poznavanje razvojnega okolja IAR, KEIL,

- tehnično izobrazbo elektrotehniške smeri/računalništva ali sorodno ( VI., VII. ali absolvent)

- programiranje v programskem jeziku C, C++,

- izkušnje s programsko opremo Altium,

- odlično znanje angleškega jezika, osnovno znanje nemškega jezika,

- vozniški izpit B kategorije.

Osebne lastnosti in drugo:

- smisel za tehniko in ročne spretnosti,

- smisel za timsko delo,

- samostojnost pri delu, natančnost, inovativnost,

- osebo, ki zna prevzeti odgovornost in vestno opraviti svoje delo,

- veselje po razgibanem delu, nenehno raziskovanje in iskanje novih rešitev,

- poštenost.

Delovne naloge:

- razvoj in sestava elektronskih sklopov,

- razvoj programske kode za mikrokrmilnike,

- načrtovanje tiskanih vezij,

- izvajanje servisnih storitev.

Nudimo:

- razgibano in dinamično delo,

- strokovni in osebni razvoj,

- delo v uspešnem podjetju in dolgoročno sodelovanje.

Če menite, da ustrezate zahtevam in vas to delo veseli, potem pošljite vaš življenjepis in povejte, zakaj menite, da ste pravi

kandidat za to delovno mesto. Prijave sprejemamo preko e-pošte: info1@emitter.org.

Prijave sprejemamo do vključno 1. 12. 2014.

Sorodna dela

2017-09-23T03:34:51+00:00