Računovodja PE Trzin m/ž

GI INVEST, družba za nepremičnine d.o.o. Objavljeno: 20/07/2016
Lokacija
Domžale
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Opis delovnih nalog:

  • Evidentiranje finančnih in poslovnih dogodkov skladno z računovodskimi standardi in zakonskimi predpisi,
  • izdelava zahtevanih računovodskih poročil,
  • obračun DDV,
  • sodelovanje pri revizijskih in inšpekcijskih pregledih knjigovodskega poslovanja družbe,
  • sodelovanje pri pripravi internih računovodskih aktov,
  • strokovno računovodsko in davčno svetovanje,
  • ostale delovne naloge po nalogu nadrejenega.

Pričakujemo:

  • VI/1., VI/2.,VII.  stopnjo izobrazbe ekonomske / računovodske smeri
  • 10 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje angleškega jezika,  poznavanje nemškega jezika je prednost
  • Napredno računalniško poznavanje del z urejevalniki besedil in preglednicami, ter osnovno poznavanje del z bazami podatkov
  • Poznavanje izdelave bilanc
  • Poznavanje segmenta obračuna plač in drugih dohodkov iz delovnega razmerja ter izplačil fizičnim osebam vključno z vsemi potrebnimi poročanji v slučaju potrebe
  • Poznavanje računovodskega programa Navision je prednost
  • Strokovnost in natančnost
  • Dobro osebno organiziranost.

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 6 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne izkušnje za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 8.8.2016 oddate prijave preko elektronske pošte na: ipecar@admiral.si

Sorodna dela

2017-10-17T08:27:34+00:00